Apple Watch sú v súčasnosti asi najpopulárnejšie inteligentné hodinky na svete a ich predaje vo väčšine krajinách, v ktorých sa predávajú bývajú na úrovni TOP 3. Applu sa teda podarilo na svet priniesť veľmi úspešný produkt ale niečo mu chýba. Presne toto niečo mu ale dlho chýbať nebude. Spoločnosť nám totiž opäť pripomenula, prečo ju tak milujeme a na najnovšom patente môžeme vidieť vynikajúci nápad s remienkami, ktorý sme chceli vidieť už dávnejšie!

Apple nám opäť ukázalo, že myslí na všetko!

3 nové patenty, ktoré dnes získala spoločnosť Apple nám ukazujú špeciálne remienky, ktoré sú určené práve pre hodinky Apple Watch. Z niečoho podobného asi nikto nie je prekvapený, ale prekvapený budeš, keď ti prezradíme, že to nemusia byť len také obyčajné remienky. Môže v nich byť totiž umiestnená elektronika! Hovoríme tu napríklad o dodatočných senzoroch, väčšej baterke a podobne.

- Reklama -

Taktiež nás napadá veľmi praktické využite pri fotení, v remienku by sa jednoducho mohol nachádzať fotoaparát a tak by si sa aj ty mohol na chvíľočku premeniť na špióna. Tak či onak asi väčšina z vás, našich čitateľov snami bude určite súhlasiť, keď povieme, že najväčšie využite budú mať takéto náramky vo fitness priemysle.

Apple Watch - svetapple.sk

Do Apple Watch náramku by sa dali zabudovať napríklad rôzne senzory, keďže tie, ktoré sú vstavané v základných Apple Watch pre mnohých nie sú dostačujúce. Každý z nás predsa nie je srdcom športovec, možno by tak zvyšné senzory ani nepotreboval. V tom prípade by dávalo zmysel dokúpenie daných senzorov či napríklad GPS modulu v danom náramku.

Náramky by mohli disponovať ešte jednou dôležitou vecou. Touto vecou je batéria. Vzhľadom ale na to, že by bola len veľmi maličká a musela by byť pravdepodobne ohybná alebo by bol náramok článkovaný, slúžila by len na dobíjanie daného senzoru v náramku. V tom prípade by nemusel čerpať energiu z Apple Watch a tie by tak boli energicky úspornejšie. Čo hovoríš na takéto využitie náramkov? Nám sa veľmi páči!

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch - svetapple.sk

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.