Nakoľko už Apple nevyrába Apple Watch Series 7, pretože ich nahradilo novšími Apple Watch Series 8, zostatkové skladové zásoby minuloročnej generácie môžete získať za výnimočne nízku cenu. Hoci je toto zariadenie staršie, v praxi vám ponúkne takmer to isté. Ušetríte pri tom ďaleko viac ako sto eur.

Aby sme to lepšie vysvetlili, zatiaľ čo menšie 41 mm Apple Watch Series 8 začínajú na sume 499 € a hodinky s väčším, až 45 mm ciferníkom na sume 539 €, staršiu generáciu získate v zľave pokojne aj za sumu do 400 €. Platí to pre menšiu aj väčšiu verziu.

Hodinky pritom ponúknu rovnaký dizajn, operačný systém, senzory a dokonca aj procesor. Iste, Apple Watch Series 7 nemajú teplomer, no ak sa dokážete uspokojiť s týmto jedným negatívom, v peňaženke vám zostane oveľa viac peňazí.

Tak napríklad, zatiaľ čo najlacnejšie 41 mm Apple Watch Series 7 získate od 379 €, väčší 45 mm model štartuje na cene 390 €. V oboch prípadoch ide navyše o autorizovaného predajcu spoločnosti Apple, takže sa môžete spoľahnúť na bezproblémový nákup.

Apple Watch Series 7 vám vydržia roky

Apple Watch Series 7 a ich dizajn
Apple Watch Series 7 majú takmer rovnaký dizajn ako predošlá generácia Series 6 (foto: SvetApple.sk)

Aj keď už nejde o najväčšiu novinku,  Apple Watch Series 7 vám vydržia minimálne 2-3 roky a okrem špičkového Always-on displeja, celodennej výdrže batérie a takisto oxymetra ponúkajú aj EKG, meranie srdcového tepu, rýchle nabíjanie a veľa iného.

Ako sme už spomenuli vyššie, dokonca aj ich čip je skoro rovnaký ako v nástupcovi. Ani v tomto smere teda nedošlo ku žiadnej veľkej zmene.

Apple Watch Series 7 senzory na zadnej strane
Apple Watch Series 7 obsahujú sledovanie srdcovej frekvencie, EKG či Oxymeter (foto: SvetApple.sk)

Ak teda hľadáte zaujímavé inteligentné hodinky a používate iPhone, v súčasnosti nemáte lepšiu možnosť ako Apple Watch. Pokiaľ vás zaujíma naša recenzia, nájdete ju tu!

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Ak vlastníte jeden zo starších modelov Apple Watch, môžete sa tešiť na toto vylepšenie batérie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -