Spoločnosť Apple predstavila ešte v septembri úplne nové Apple Watch Series 7, ktoré boli až do dnešných dní zahalené pod rúškom tajomstva. Zariadenie sa síce odprezentovalo vo videu či na stránke, no niektoré technické špecifikácie neboli známe. Nakoľko však minulý týždeň začali predobjednávky, dnes vieme prakticky všetko.

Vývojári a dizajnéri sa počas minulého roka nepretrhli od roboty. Apple Watch Series 7 majú rovnaký dizajn, veľmi podobné rozmery a prakticky totožné vnútorné komponenty vrátane senzorov ako ich minuloročný predchodca Apple Watch Series 6.

Jediným hmatateľným rozdielom je displej, ktorý je objektívne väčší a s tým súvisí aj mierne zväčšené šasi, avšak len o jeden milimeter. Momentálne teda v ponuke nájdete 41 mm a 45 mm verziu (nahrádza 40 mm a 44 mm verziu).

Apple Watch Series 6 hlásia koniec 

iPhoneNo a keďže by Apple Watch Series 6 prakticky len mýlili používateľov pri kúpe, technologický gigant sa ich rozhodol úplne odstaviť. V súčasnosti sa už nevyrábajú a ak ich chcete zakúpiť, možno ich získate v nejakej príjemnej akcii. Každopádne však hovoríme len o skladových zásobách. Potom ich naplno nahradia Apple Watch Series 7.

Prečítajte si tiež  Máte záujem o Apple Watch Series 7 a nestihli ste predobjednávku? Dočkáte sa zrejme až o mesiac

V tejto súvislosti sa hodí doplniť, že Apple aktuálne predáva tri druhy hodiniek a to Apple Watch Series 3 (2017), Apple Watch SE (2020) a Apple Watch Series 7 (2021). Pokiaľ sa zaujímate o poslednú menovanú verziu, v súčasnosti je už v rámci predobjednávok tak nedostupná, že na ňu budete čakať až do novembra. A to ešte nezačal ani predaj! 

Dajte nám vedieť do komentára, aké Apple Watch vlastníte a či plánujete prechod na niektorý z vyššie uvedených modelov. Tešíme sa na všetky vaše názory a reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -