Len pred pár dňami sme zverejnili správu, v ktorej sme sa venovali začiatku predaja nových Apple Watch Series 7. Ako sa teraz ukazuje, úniky zrejme neklamú. Internetový portál Macrumors zdieľal prvé reálne fotografie tohto zariadenia, na ktorých môžeme vidieť väčší displej, klávesnicu ale aj označenie modelu.

Hoci Apple vydalo počas poslednej Keynote samostatné prezentačné video pre Apple Watch Series 7 a taktiež si tieto hodinky môžete pozrieť na fotografiách z oficiálnej tlačovej správy, v reálnom prostredí ich nevidel v podstate ešte nikto. Teda až do dnešného dňa.

Na akékoľvek fotografie alebo videá, ktoré zachytávajú Apple Watch Series 7 platí stále veľmi prísne embargo. Napriek tomu sa ho ale niekto rozhodol porušiť a ukázal nám zariadenie v plnej kráse skôr ako to mal dovolené.

Apple Watch Series 7 vraj v predstihu testoval operátor

Všetky obrázky boli zverejnené v bližšie nešpecifikovanej skupine na sociálnej sieti Facebook, ktorá je určená nadšencom Apple Watch. Napriek tomu ale zábery rýchlo zmizli, čomu sa vzhľadom na prísne pravidlá a silnú kontrolu v Apple vôbec nečudujeme.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 a ich (ne)plochý dizajn. Tu sú štyri dôvody, prečo sa to stalo. Pri poslednom budete prekvapení

Autor fotiek tvrdil, že pracuje pre operátora, ktorý mal možnosť testovať Apple Watch Series 7 skôr než sa dostanú do predaja. Hoci nám tento príbeh príde doslova až neuveriteľný, zábery potvrdzujú, že skutočne ide o avizované zariadenie.

Všimnite si napríklad výrazne väčší displej v porovnaní s Apple Watch Series 6. Novinka má tiež vyšší štandard vodeodolnosti IP6X, vďaka čomu sa do jej tela nedostane prach a ani voda no zachováva si rovnaký procesor, akým disponuje predchodca.

Čo si myslíte o Apple Watch Series 7 vy. Kúpite si ich alebo vás slabá medzigeneračná aktualizácia nezaujala? Dajte nám vedieť do komentára.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.