A je to oficiálne! Apple ohlásil úplne novú Keynote, ktorá sa odohrá v San Franciscom divadle Bill Graham Civic Auditorium. Bude to presne tak, ako sme očakávali, 9. septembra, čo naznačuje, že predaj začne v piatok 18. septembra. Apple opäť zvolilo elegantnú a zároveň jednoduchú pozvánku. Okrem toho, že vyzerá veľmi podobne ako tá z minulého roka, opäť skrýva nejaké tajomstvo!

„Hey Siri, give us a hint“

Alebo v preklade, „Hey Siri, daj nám nápovedu,“ tak znie slogan na pozvánke od spoločnosti Apple, ktorá bola rozposlaná médiám po celom svete, aby ich pripravil na ďalší mediálny event, ktorý sa uskutoční už o dva týždne. Tento event bude len tak mimochodom pravdepodobne jeden z najväčších v histórii spoločnosti Apple. Hlavným dôvodom je fakt, že kapacita divadla, v ktorom sa bude event odohrávať je neuveriteľných 7000 ľudí. Znamená to teda, že táto akcia nebude obyčajná. Doteraz sme totiž boli zvyknutí na približne tretinovú účasť na takýchto akciách.

- Reklama -

A teraz k samotnému sloganu, čo by asi tak mohol naznačovať. Na to len tak odpovedať nie je vôbec jednoduché, ale pravdepodobne je to predzvesť Apple TV, ktorej kľúčový ovládací prvok bude práve táto hlasová asistentka. Nemyslíme si, že to má súvis s iPhonom 6S, pretože predstavenie tohto zariadenie je nateraz isté. Predstavenie Apple TV až také isté nie je. Toto by ju mohlo potvrdiť. Netreba však zabúdať ani na to, že Apple chce predstaviť aj iPad Pro. No, predsalen uvidíme až za dva týždne, čo mal tento slogan znamenať, vzhľadom na počet miest sa však máme na čo tešiť! Len tak mimochodom, na pozvánke sú rovnaké farby ako iPhone 5C, žeby jeho nástupca?

Apple Invite September 2015

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.