Pokiaľ vám unikol včerajší Apple Event, prípadne si ho chcete pozrieť ešte raz, máme pre vás jedinečnú možnosť. Spoločnosť Apple ho sprístupnila na svojej internetovej stránke a na YouTube.

Apple Event – 13. október 2020

Technologický gigant sa na začiatku venoval novému inteligentnému reproduktoru – HomePod mini. Každý fanúšik však tušil, že sa jedná len o „predjedlo“. To najdôležitejšie prišlo už po pár minútach, kedy sa predviedol iPhone 12 a na záver ho doplnil aj iPhone 12 mini s 5,4″ displejom.

- Reklama -

Apple si pre náročných používateľov pripravilo niekoľkominútovú prezentáciu vlajkovej lode iPhonu 12 Pro a iPhonu 12 Pro Max. Najväčšie inovácie sa odohrali v oblasti fotoaparátov. Celý event bol naozaj vynikajúci a z nášho pohľadu aj skvelo zrežírovaný. Nachádzali sa tu samé pútavé momenty, a ani chvíľu sme sa nenudili.

Pokiaľ ste ho zmeškali, teraz máte viacero možností ako si ho pustiť zo záznamu. Asi najjednoduchšou cestou bude YouTube, no k dispozícii je aj na oficiálnych internetových stránkach Applu.

Na záver ešte jedna zaujímavá správa. Aj keď išlo o tretiu video-konferenciu v poradí, pravdepodobne sa čoskoro dočkáme ďalšej. Konať sa má v novembri a okrem Macov s čipom Apple Sillicon uvidíme aj AirPods Studio. Do komentára nám napíšte, čo sa vám zapáčilo najviac. Za nás to bol určite iPhone 12 mini.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.