Spoločnosť Apple je známa, že vyrába tie najlepšie produkty na svete ale zároveň vyrába aj nejaké to príslušenstvo pre iPhone či iPad, ktoré vo veľkom prezentuje. Dnes sa však stalo niečo, čo možno nikto nečakal. V internetovom obchode Apple Online Store sa totiž objavila nová sekcia s názvom “Apple Tested Cases”, ktorá vlastne ukazuje produkty, ktoré Apple vyskúšalo priamo vo svojich laboratóriách a dostávajú certifikát MFI.

“Apple Tested Cases”

Spoločnosť Apple sa svojim spôsobom začala venovať aj obalom pre iPady či iPhony, ktorým najprv začala vyrábať svoje vlastné krabice pre obchody Apple Store a dnes im pridala aj novú sekciu do internetového obchodu Apple Online Store, kde sú prezentované ako “Apple Tested Cases”. V tejto sekcii sa nachádza jedine príslušenstvo, ktoré prešlo náročným schvaľovaním Apple a dostalo certifikát MFiI (Made For iPhone/iPad). Čo zanemená, že musí spĺňať naozaj prísne kritéria ako napríklad určitá odolnosť voči pádom, dobra priepustnosť signálu či dobrý priestor na výhľad fotoaparátu.

- Reklama -

Pokiaľ si totižto kúpiš hocijaké príslušenstvo s takýmto certifikátom, máš ho ako takú poistku, že ťa nestretne nejaké nemilé prekvapenie a všetko bude fungovať tak, ako má. Žiaľ, na Slovensku si novú sekciu nevychutnáš pretože u nás ešte nefunguje Apple Online Store. Pokiaľ ťa však zaujíma viac, vyskúšaj susedné Česko, kde túto sekciu nájdeš!

Apple Online Store - svetapple.sk
Apple Online Store – svetapple.sk
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.