Apple Online Store začal testovať obaly a prináša ti odporúčania

0
Apple Online Store - svetapple.sk

Spoločnosť Apple je známa, že vyrába tie najlepšie produkty na svete ale zároveň vyrába aj nejaké to príslušenstvo pre iPhone či iPad, ktoré vo veľkom prezentuje. Dnes sa však stalo niečo, čo možno nikto nečakal. V internetovom obchode Apple Online Store sa totiž objavila nová sekcia s názvom “Apple Tested Cases”, ktorá vlastne ukazuje produkty, ktoré Apple vyskúšalo priamo vo svojich laboratóriách a dostávajú certifikát MFI.

“Apple Tested Cases”

Spoločnosť Apple sa svojim spôsobom začala venovať aj obalom pre iPady či iPhony, ktorým najprv začala vyrábať svoje vlastné krabice pre obchody Apple Store a dnes im pridala aj novú sekciu do internetového obchodu Apple Online Store, kde sú prezentované ako “Apple Tested Cases”. V tejto sekcii sa nachádza jedine príslušenstvo, ktoré prešlo náročným schvaľovaním Apple a dostalo certifikát MFiI (Made For iPhone/iPad). Čo zanemená, že musí spĺňať naozaj prísne kritéria ako napríklad určitá odolnosť voči pádom, dobra priepustnosť signálu či dobrý priestor na výhľad fotoaparátu.

Pokiaľ si totižto kúpiš hocijaké príslušenstvo s takýmto certifikátom, máš ho ako takú poistku, že ťa nestretne nejaké nemilé prekvapenie a všetko bude fungovať tak, ako má. Žiaľ, na Slovensku si novú sekciu nevychutnáš pretože u nás ešte nefunguje Apple Online Store. Pokiaľ ťa však zaujíma viac, vyskúšaj susedné Česko, kde túto sekciu nájdeš!

Apple Online Store - svetapple.sk

Apple Online Store – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk