Okrem nového modelového radu iPhone 14 sa na jesennej konferencii dočkáme aj predstavenia Apple Watch Series 8. Nová generácia hodiniek dorazí s dlho očakávanými zmenami vrátane (pravdepodobne) nového dizajnu, plochými hranami a väčším displejom. Podľa známeho leakera sa dočkáme aj novej farebnej variácie. Ak ale čakáte fialovú či tyrkysovú farbu, musíme vás sklamať. Bude sa jednať o „upgrade“ už existujúceho odtieňa.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 8 dostanú väčší displej ako Apple Watch Series 7

V dnešnom tweete ShrimpApplePro uviedol, že hodinky Apple Watch Series 8 budú naďalej dostupné vo veľkostiach 41 mm a 45 mm, rovnako ako súčasná generácia. K predchádzajúcej správe o farebných variáciách Apple Watch Series 8 leaker dodal, že (PRODUCT)RED sa mierne zmení. Pôjde o nový odtieň červenej.

Apple staví na farebnú klasiku

Očakáva sa, že hodinky Apple Watch Series 8 budú v porovnaní s modelom Series 7 dostupné dokonca v menšom počte farebných variantov. Dôvodom má byť silný záujem o klasické farby ako striebornú či čiernu, na úkor čoho sa farebné modely nepredávali podľa predstáv firmy. Výsledné prevedenia by sa tak mali zúžiť na farbu Midnight, Starlight, PRODUCT(RED) a Silver. Zelená a modrá farba sa podľa všetkého zo zoznamu vytratí.

Apple Watch Series 8 svetapple dizajn redner unik touch id
Zdroj: Twitter / Volodyk Design

Leaker sa vyjadril aj na tému dodávok hodiniek, v súvislosti s komplikáciami so súčasnou generáciou. Minulý rok sa hodinky Apple Watch Series 7 dostali na trh takmer mesiac po predstavení a trpeli vážnym oneskorením dodávok. Jablkový gigant sa zrejme z tejto situácie poučil a do výroby poslal dostatok kusov, ktoré budú pripravené na vysoký nápor záujemcov.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -