Už niekoľko rokov pripravuje Apple pre deti letné tábory. Ani tento rok nesklamali a pripravili im zaujímavé aktivity!

apple_camp_2014-800x253
Apple Camp – svetapple.sk

Pre koho sú tábory určené?

Tábory sú určene pre deti vo veku 8 až 12 rokov. Budú sa konať v maloobchodných predajniach Apple po dobu 3 dni. Počas týchto troch dní sa deti naučia filmovať a následne pracovať s iMovie. Svoje si nájde aj interaktívne rozprávanie iBooks Author. Každý deň bude tábor trvať 90 minút a deti sa naučia mnoho  nových zaujímavé veci.

iMovie a tvorba filmu

V tomto tábore sa budú deti učiť ako si v iMovie vytvoriť krátky film a následne do neho zakomponovať originálne soundtracky vytvorené pomocou GarageBandu na iPade.

iBooks

Deti, ktoré budú v skupine iBooks,  budú pracovať s pridávaním zvukových efektov pomocou iBooks Author pre počítače Mac. Takisto sa budú učiť aj ilustrovať knihy.

Tretí deň

V posledný tretí deň budú deti prezentovať svoje projekty, ktoré za predchádzajúce dva dni vytvorili. Prvý tábor začína v polovici júla a bude pokračovať do polovice augusta. Deti budú môcť prihlásiť rodičia v Appstore, a to už buď priamo na pobočke alebo cez internet.

apple-camp-kids
Účastníci minuloročného Apple Campu – Svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.