Ešte stále sme, dá sa povedať, otrasení z predstavovania nových iPhonov a hodiniek Apple Watch a už pre nás Apple nachystalo úplne novú konferenciu. Na nej by sme mali  vidieť naopak nové tablety Jablkovej spoločnosti, iMac s retina displejom a špekuluje sa aj o novej generácií Apple TV či Macu mini!

Oficiálny stream

Jablková spoločnosť ide s dobou a svetu chce ponúknuť aj oficiálny stream aby sme mohli vidieť predstavovanie najnovších noviniek naživo. Pokiaľ si dobre spomínate, ten posledný Apple pravdepodobne nevyšiel podla jeho predstáv, keďže sa neustále prerušoval a namiesto dôležitých slov Tima Cooka sme počuli len čosi neurčíté od čínskeho prekladateľa. Apple sľúbilo, že si dá na celom streame záležať a pokúsi sa o to, aby bol lepší, ako ten posledný. Ono sa to síce povie, no pokiaľ sa na konferenciu pozerá polka sveta, nemusí byť práve najjednoduchšie ustrážiť servery, ktoré jednoducho vypadávajú lebo sú vyťažené!

740x399xapple_oct_2014_invite_large
Oficiálna pozvánka na celú akciu – svetapple.sk

Kedy

K celej akcií treba samozrejme dodať ešte jednu dôležitú informáciu a to, kedy sa vlastne koná. To samozrejme nie je žiaden problém zistiť! Pre tých, ktorý budú chcieť pozerať celú akciu online, tak nech si takto o týždeň v štvrtok urobia voľno od siedmej hodiny popoludní a samozrejme nech si zabezpečia dobrý prístup na internet. Tak, ako pri predstavovaní nových iPhonov budeme celú situáciu pozorne sledovať a prinesieme vám aktuálne správy z diania na našej Facebookovej stránke 🙂

Prečítajte si tiež  Apple uviedlo Magic Mouse, Trackpad a Magic Keyboard v čiernej farbe
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.