V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Twin Moons

Ak ťa bavia hry, kde hľadáš ukryté predmety, tak tu máme niečo pre teba. Odhaľ šokujúce tajomstvo z minulosti a zachráň budúcnosť v tejto strhujúcej hre, ktorá je zameraná na hľadanie skrytých predmetov. Twin Moons ponúka 51 strašidelných a tajomných levelov, dva možné konce a mnoho ďalšieho.

- Reklama -

iPhone Screenshot 3

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Twin Moons (Full) – G5 Entertainment

Pôvodná cena: 4.99€

2. Layapp Pro

Layapp Pro je aplikácia zameriavajúca sa na vytváranie koláží z tvojich fotografií. Layapp ti poskytne vyše 190 rôznych druhov koláží. V tejto aplikácii je tiež možnosť upraveniť snímky pomocou rôznych filtrov a ďalších nástrojov na úpravu fotografií.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Layapp Pro – Collage Maker & Photo Editor – Aleksandr Kobozev

Pôvodná cena: 1.99€

3. SaveGram

Prehliadaj, vyhľadávaj a ukladaj fotografie či videá, ktoré sa ti zapáčia na Instagrame. Ukladať videá či fotografie môžeš rovno do camera roll, kde si ich môžeš prezrieť kedykoľvek.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: SaveGram – Save, Repost, Share and Shoutout Photos and Videos on Instagram Pro – Zhao Xing

Pôvodná cena: 1.99€

4. Eureka

Eureka je neskutočne jednoduchý a rýchly kontrolný zoznam s notifikačným centrom. Skvelou vecou na tejto aplikácii je jej jednoduchosť, takže môže byť použitá prakticky kýmkoľvek. Navyše nemusí nahradiť kontrolnú aplikáciu, ktorú už používaš, ale môžeš Eureka využívať ako dodatok k tejto aplikácii. Kedykoľvek máš nápad / úlohu / udalosť, ktorú si potrebuješ zapamätať, tak využi Eureka a nahraj svoju poznámku. Tvoj nápad alebo úloha potom budú prevedené do oznamovacieho centra, kde budeš mať poznámku neustále na očiach.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Eureka: Quick Memo & To-Do List – JUNG EUI HYUNG

Pôvodná cena: 0.99€

5. Drop The Chicken 2

Drop The Chicken 2 je super, plne animovaná, návyková hra plná rôznych hádaniek. Naším hrdinom je Chicken Chuck, ktorý musí obstáť v každom leveli, aby získal späť svoju priateľku.

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Drop The Chicken 2 – AppInTheBox

Pôvodná cena: 1.99€

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.