Apple predstavilo po pri svojich iPadoch aj špeciálne obaly Smart Cover, ktoré slúžia ako ochrana displeja ale aj ako dokonalý stojan, vďaka ktorému je iPad možné používať v niekoľkých rozličných podobách. Apple sa rozhodlo, že najnovšie na to pôjde trochu inak (nič neobvyklé) a vymyslelo naozaj zaujímavý vizuálny efekt, pomocou ktorého vytvorilo výklad v Londýnskom Apple Store na Regent Street!

Automaticky sa otvárajúci obal!

Apple sa rozhodlo, že výklad legendárneho Apple Store, ktorý sa nachádza na Regent Street priamo v Londýne ozvláštni špeciálnym efektom, ktorý vytvorí len vďaka svojmu obalu Smart Cover, ktorý chráni naše displeje pred poškodením. Do stola, na ktorom je položených niekoľko iPadov, boli zabudované elektromagnety, ktoré sa zapínajú a vypínajú, či otvárajú a zatvárajú Smart Cover. Tento efekt je naozaj zaujímavý a Apple sa opäť podarilo uprieť zraky okoloidúcich. Niektorí sa vraj dokonca pýtali, či je možné, že sa obal sám od seba otvorí poprípade zatvorí. Je jasné, že by Apple nemohlo nič podobné ukázať napríklad v Amerike ale iba v Európe, lebo by hrozila hromadná žaloba za to, že Apple klamal pri svojej prezentácii a Smart Cover sa v skutočnosti neotvára automaticky ale treba použiť ruky. Každopádne, nápad skvelý nemyslíte?

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.