iPhone SE 3. generácie najskôr v roku 2022

Analytici spoločnosti Barclays – Blayne Curtis, Thomas O’Malley a Tim Long vydali rozsiahlu správu týkajúcu sa spoločnosti Apple. Popisujú v nej, čoho všetkého sa môžeme dočkať v roku 2021. Ak ste sa tešili na ďalšiu generáciu dostupného jablkového smartfónu, pravdepodobne vás sklameme.

Podľa informácií, ktoré majú pôvod v dodávateľských reťazcoch iPhonu SE 3. generácie nepríde. Pôvodne sa hovorilo, že toto zariadenie bude dostupné už v prvej polovici 2021, pričom tvrdenia pozmenil analytik Ming-Chi Kuo a odkazoval skôr na druhú polovicu (toho istého roku).

V Barclays sú opatrnejší a myslia si, že Apple súčasný iPhone SE nebude aktualizovať. Podľa všetkého má stále dostatok výkonu a technologický vymožeností, ktoré budú plniť svoju úlohu aj v roku 2021.

Logicky nám z toho teda vyplýva, že iPhone SE 3. generácie uvidíme najskôr v roku 2022 alebo 2023. Malo by sa jednať o 5,5″ alebo 6,1″ model s Touch ID (bez Face ID), výkonným procesorom a bežnými (neprémiovými) funkciami.

Na záver len doplníme, že tieto informácie nie sú nijako prekvapivé. Stačí sa pozrieť na lineup iPhonu SE a zistíme, že medzi vydaním prvej a druhej generácie prešli 4 roky. V tomto prípade sa bavíme o polovičnej dobe. Do komentára nám napíšte, čo si o tom myslíte vy.

Prečítajte si tiež  iPhone 11 a iPhone SE 2 sa postarajú o úspešný začiatok budúceho roka.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -