Takto pred rokom vyšli na svetlo sveta hodinky Apple Watch. Preto dnes nie je nič nečakané, že aj tento rok sa o nich na najnovšej Keynote hovorilo.

Nedočkali sme sa síce druhej generácie Apple Watch, ale aj tak sa na konferencii objavilo veľa noviniek a jednou z nich sú aj nové remienky pre Apple Watch, ktoré si bude môcť každý zákazník dokúpiť v Apple Store a pripnúť si ich k svojim už zakúpeným Apple Watch. Rovnako tak je možné remienky objednať priamo so samotnými Apple Watch.

Nové remienky

Apple práve na konferencii ukázal nové farby silikónových remienkov, od dneška si teda budeš môcť vybrať ďalšie farby navyše. Ďalšou skvelou novinkou je to, že Apple bude ponúkať aj nový kožený remienok, Apple Watch tým dostanú úplné nové spektrum nosenia čo sa módy týka. Apple podobné remienky už v minulosti ukázal, ale nikdy sa nezačali predávať.

To sa samozrejme teraz mení, pretože práve predstavené remienky si budete môcť zakúpiť v každej krajine, kde sa hodinky zatiaľ predávajú . Vďaka tomu, že sa nové remienky líšia od tých starších len farbou, tak cena zostáva rovnaká, teda 49$.

Prečítajte si tiež  Facebook Oculus by mohol dostať podporu pre zdravotnú appku Apple Health
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.