Technologický gigant sa rozhodol rozšíriť svojho hlasového asistenta o menší model – HomePod mini. Zariadenie poskytuje elegantný dizajn, dve farebné prevedenia, Apple S5 čip (z Apple Watch Series 5) a mnoho ďalšieho.

HomePod mini

V slovenských končinách je HomePod pomerne málo rozšíreným zariadením. Z oficiálnej distribúcie ho zatiaľ nezískate. Každopádne, Apple predstavilo menšiu verziu, HomePod mini, ktorá poskytuje množstvo noviniek. Ako materiál bola použitá sieťová textília a na výber máte bielu a vesmírne šedú farbu. HomePod mini obsahuje samozrejme dotykový displej a hlasové ovládanie.

Zariadenie má k dispozícii výkonný procesor S5 z Apple Watch Series 5/SE. Okrem kvalitného, 360-stupňového audia poskytne aj prepracovanú hlasovú asistentku Siri. Tá dokáže rozpoznať jednotlivých členov rodiny podľa hlasu. Cena v USA štartuje na očakávanej úrovni 99$.

Home Pod mini za 99$

Článok budeme aktualizovať.

Prečítajte si tiež  V HomePode mini nájdete vstavaný napájací kábel s USB-C. Nedá sa vybrať.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Juraj Hallon
Ahoj, som Juraj, spolumajiteľ svetapple.sk. Pohybujem sa vo svete internetového biznisu už takmer 10 rokov. Venujem sa hlavne biznisovému rozvoju nášho firemného portfólia, spravujem ho technicky a tiež som sporadickým autorom niektorých článkov.