Spoločnosť Apple patrí medzi najväčších výrobcov počítačov na svete a nie je to žiadna náhoda. Jej produkty sú totiž prémiovo spracované, disponujú kvalitnými displejmi, majú super výkon a v neposlednom rade aj veľmi výhodnú cenu. Presne do tohto súdka spadá aj MacBook Air M2, ktorý teraz kúpite za extrémne výhodnú cenu. Môže ísť aj o dokonalý darček pod vianočný stromček.

MacBook Air M2 má najmodernejší dizajn spoločnosti Apple, ktorý bohato využíva hlinkovú konštrukciu. V zariadení sa síce nenachádza žiaden ventilátor, no vadiť vám to nemusí, nakoľko sa spolieha na čip zo série Apple Sillicon (ARM) M2, ktorý má perfektné tepelné vlastnosti. Jeho 10-jadrové GPU a 8-jadrové CPU sa postará o tom, že sa vám vôbec nebude prehrievať. A aj keď si MacBook Air zvyčajne kupujú menej nároční používatelia, v tomto prípade poslúži aj stredne náročným, prípadne dokonca náročnejším spotrebiteľom. Je to dokonalý notebook s kompaktnými rozmermi, ktorý sa nezľakne ani ťažších úloh.

MacBook Air M2 však donedávna trpel na svoju príliš vysokú cenovku. Štandardne ho Apple predával za 1 499 €, čo bolo na skoro základný model trochu moc. Dobrou správou, ale je, že doba už pokročila a MacBook Air M2 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 1 150 €. Treba sa však poponáhľať, nakoľko ide o akciu, ktorá môže byť časovo, alebo „skladovo“ obmedzená.

MacBook Air M2
Zdroj: YouTube / 钟文泽 (úprava redakcie)

Veľkou výhodou tohto počítača je okrem iného aj jeho fantastická výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá dosahuje až 18 hodín. Samozrejme ide o číslo udávané výrobcom, no z vlastných skúseností vieme, že je pomerne reálne ho dosiahnuť. MacBook Air M2 má tiež nabíjanie cez štandard MagSafe a nechýba mu ani štvorica reproduktorov.

Ak teda hľadáte výkonný počítač s moderným dizajnom, krásnym displejom a výkonným procesorom, výberom MacBooku Air M2 neurobíte krok vedľa. Práve naopak. Tento počítač, ktorý kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 1 150 € si určite zaslúži vašu pozornosť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo nový Mac mini pre rok 2023. Má extrémny výkon vďaka čipu M2 Pro a kúpite ho lacnejšie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -