Je už v podstate zvykom, že Apple nevydáva aktualizácie operačných systémov po jednej. Dôvod je taký, že všetky produkty navzájom súvisia a spolupracujú. Systémy musia byť teda maximálne zladené. Už sme informovali o tom, že dnes firma vydala aktualizáciu iOS 13.4 či iOS 12.4.6. Okrem toho, sme sa však dočkali aj tvOS 13.4.

Apple práve vydalo aktualizáciu tvOS 13.4!

V Cupertine dnes ponúkli svojim používateľom poriadnu nádielku aktualizácií. Patrí sem aj tvOS 13.4, ktorý je určený pre Apple TV štvrtej a piatej generácie. Je veľmi pravdepodobné, že už máte update dokonca aj nainštalovaný. Tento produkt to robí automaticky po tom, ako ho “spozoruje”. Znamená to teda, že nemusíte robiť fyzicky vôbec nič (aj keď si to samozrejme môžete skontrolovať).

- Reklama -

Pokiaľ ste sa okrem iného tešili na veľké zmeny, možno vás trochu sklameme. Apple sa tu zameralo predovšetkým na opravu rôznych chýb, zlepšenie stability a samozrejme bezpečnosť, ktorá je prvoradá.

Zaujímavosťou je aj to, že okrem tvOS 13.4, prišiel aj tvOS 7.5. Je určený pre model Apple TV 3. generácie, ktorý bol predstavený ešte v roku 2012. Napriek tomu má evidentne toto zariadenie na trhu stále dosť používateľov na to, aby sa ho Applu oplatilo vylepšiť.

Údaje ukazujú, že Apple TV je najlepším set-top streamovacím zariadením, aké si môžete kúpiť
Apple práve vydalo aktualizáciu tvOS 13.4!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.