Spoločnosť Apple prišla do sveta inteligentných hodiniek ešte minulý rok, kedy predstavila Apple Watch, po boku iPhonu 6. Čo ale čert nechcel, produkt nebol tak trochu hotový a jeho predaj začal až koncom prvého štvrťroka 2015. Apple doposiaľ predal len 4 000 000 kusov svojich luxusných inteligentných hodiniek. Do konca roka by ale chcel predať ďalších 6 000 000. Vraj plánuje rozšíriť výrobu!

Apple Watch a plány!

Server digitimes.com nás dnes informoval o tom, že spoločnosť Apple začne výrobu svojich inteligentných postupne rozširovať, aby začala predávať viac kusov. Je to celkom logické, nakoľko hodinky začali svoj predaj pred vyše pol rokom a za tú celú dobu sa nepodarilo Applu a žiadnemu resellerovi v našich končinách dostať zariadenie do predaja. Apple Watch teda jednoznačne nemôžeme považovať za predajný prepadák. Hoci 4 000 000 znejú pri predajoch iPhonu doslova smiešne, treba si uvedomiť, že kupovať najnovší iPhone a kupovať inteligentné hodinky je celkom iná záležitosť. Navyše, oproti konkurencií je Apple ďaleko popredu!

- Reklama -

Apple podľa informácií od vyššie spomenutého zdroja plánuje do konca roka predať 10 000 000 hodiniek Apple Watch. Vzhľadom na to, že sa blížia Vianoce, tak ani nie je o čom uvažovať. Je úplne jasné, že tento sviatok využije vo svoj prospech. Už v dnešných dňoch vraj rokuje s rôznymi spoločnosťami o tom, kto by mohol pomáhať pri výrobe hodiniek. V hľadáčiku má aj napríklad Foxconn, ktorý vyrába iPhone.V súčasnosti sa o výrobu stará Qanta Computers ale ako sa zdá, príliš to v spoločnosti nezvládajú. Pokiaľ by chcelo Apple predať 10 000 000 hodiniek Apple Watch, mohlo by to znamenať, že by sa hodinky dostanú aj k nám či do Česka ešte v tomto roku, uvidíme!

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here