Apple počas včerajšieho eventu, ktorý bol len tak mimochodom jeden z najväčších, aké sme mohli kedy pri tejto spoločnosti vidieť, nepredstavilo len nové iPhony, ale aj napríklad iPad Pro, novú Apple TV 4. generácie, či nové farebné varianty hodiniek Apple Watch. Netrvalo dlho a tieto dve nové farby sa dostávajú aj do predaja!

Apple Watch Gold a Rose Gold

Tak ako sme avizovali už dávnejšie Apple skutočne predstavilo hodinky Apple Watch Sport v dvoch nových farebných kombináciách. Ide konkrétne o farbu Gold a Rose Gold rovnako ako pri iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Spoločnosť tieto dve farby predávala v prípade hodiniek Apple Watch už dlhšie ,ale len pri najvyššej a najdrahšej možnej verzii Apple Watch Edition, kde vlastne nešlo len o farbu ale o skutočné zlato.

Apple dokonca stihlo zaradiť tieto nové verzie hodiniek aj do predaja v (od nás mierne vzdialenom) Nemecku. Práve tu si ich už dnes môžu objednať používatelia a používateľky, ktoré čakali na lacnejšiu zlatú a ružovo zlatú variantu. Cena samozrejme zostáva nezmenená a pohybuje sa na úrovni 399€. Čo povieš na nové farby? Páčia sa ti? 🙂

Apple Watch Sport Gold Rose Gold

Prečítajte si tiež  10 najabsurdnejších aplikácií pre Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.