Spoločnosť Apple dokáže ponúknuť naozaj veľa a okrem produktov či fantastických obchodov, do ktorých človek vždy rád vojde aj niekoľko krát za mesiac, je preslávená aj svojimi vydarenými reklamami. V týchto reklamách prakticky nepadne ani jedno slovo o parametroch daného produktu, no aj tak o ňom vieme všetko. Kúzlo je niekde inde!

Reklamy

Apple dnes vydal 6 nových reklám, ktoré propagujú hodinky Apple Watch. Marketingové oddelenie spoločnosti si na nich dalo skutočne záležať, pretože vyzerajú fantasticky. Neukazujú to, aké parametre majú hodinky. To dnes už asi nikoho nezaujíma. Ukazujú to, ako hodinky fungujú a to je pre každého najdôležitejšie. Netreba produkt chváliť za technológie, ľudia milujú to, keď ho môžu vidieť a sledovať, ako sa s ním pracuje. Práve vďaka tomuto si toľko ľudí zamilovalo iPhone. Nádherný dizajn a vynikajúce intuitívne ovládanie viedli k tomu, že po ňom po predstavení doslova zatúžili.

- Reklama -

https://youtu.be/D0Att_g6O04

https://youtu.be/0L_PsN17yHU

https://youtu.be/R1VwPwKmciQ

https://youtu.be/_ptePcnGEHs

https://youtu.be/YHlZ-JIaWh0

https://youtu.be/fHE5WDO5l5Y

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.