Spoločnosť Apple nezaháľa a po nedávnom uvedení veľkej aktualizácie watchOS 10 tu máme ďalší update. Netešte sa však predčasne na žiadne nové funkcie ani vychytávky. Podobne ako v prípade iOS 17.0.1 alebo iPadOS 17.0.1 sa dočkáme „iba“ opráv nového systému.

Spoločnosť Apple v systéme watchOS 10 kompletne prekopala takmer celé používateľské rozhranie, ktoré si síce zachovalo podobný vizuál, no dostalo odlišné ovládanie. Týmto spôsobom chce gigant z Cupertina ešte viac zefektívniť manipuláciu a zážitok z používania Apple Watch.

Čo prináša watchOS 10.0.1? 

Táto aktualizácia obsahuje opravy chýb a dôležité aktualizácie bezpečnosti pre Apple Watch. Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií softvéru nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti Apple.

Pred inštaláciou aktualizácie sa uistite, že vaše Apple Watch sú pripojené k nabíjačke a v dosahu iPhonu pripojenému k Wi-Fi. Inštalácia sa spustí, keď budú Apple Watch nabité najmenej na 50 %. Počas aktualizácie hodinky nereštartujte ani ich neodpájajte od nabíjačky.

watchOS 10 súhrn
Zdroj: Apple

Ak sa chcete dozvedieť viac o funkciách a vychytávkach, ktoré dorazili na jablkové hodinky v rámci systému watchOS 10, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok v ktorom sme rozobrali všetky novinky a vychytávky systému.

Prečítajte si tiež  O Apple Watch Ultra 2 je záujem ako o teplé rožky. Čakacie doby sú už teraz neuveriteľné

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -