O tom, že spoločnosť Apple čím ďalej tým viacej rýpe do odvetvia módy sme už čo to počuli. Okrem toho, že predáva množstvo produktov, ktoré si zákazníci kupujú predovšetkým kvôli tomu ako vyzerajú a nie kvôli tomu, aké ponúkajú funkcie minulý rok odkúpil aj Beats, čím vlastne získal ďalšiu značku, ktorá vyrába „módnu spotrebnú elektroniku“. Dnes prichádzajú Beats Solo2 v nových farbách. Farby sú úplne rovnaké, ako na nových iPhonoch, či iPadoch!

3 nové farby!

A je to tu! Prvý dizajnérsky zásah Johnyho Iva a jeho týmu do slúchadiel Beats je na svete. Spoločnosť Apple totiž zaradila do ponuky Beats Solo2 Wireless v troch nových farebných variantoch! O aké varianty ide? No predsa o také, ktoré už dlhodobo veľmi dobre poznáme z iPhonov, iPadov a po novom aj z 12″ MacBooku s retina displejom. Spoločnosť Apple jednoducho zobrala slúchadlá a prefarbila ich do verzie Champagne Gold, Silver a Space Gray. Pri tom všetkom však ostala cena slúchadiel totožná s ostatnými farebnými variantmi, ktoré boli predstavené minulý rok.

Je jasné, že Apple chce mať čo najlepšie predaje a najvyššie zisky a práve preto spravila tento pomerne radikálny krok. Predpokladá sa, že tieto slúchadlá vznikli predovšetkým kvôli hodinkám Apple Watch, aby ste ich mohli používať napríklad pri cvičení. Dokonca ponúkajú 2GB vnútorného úložiska, čo znamená, že k počúvaniu hudby nepotrebujete mať žiaden iPod ale iba samotné slúchadlá. Pokiaľ sa vám zapáčili už dnes sa dajú v Apple Store zakúpiť za cenu 299$/€. Kurz prepočtu je v prípade Apple $=€.

Beats Solo2 Wireless - svetapple.sk
Beats Solo2 Wireless – svetapple.sk
Beats Solo2 Wireless - svetapple.sk
Beats Solo2 Wireless – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Slúchadlá Beats sú umelo zaťažované!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.