Apple je inovatívna spoločnosť a taktiež verí v to, že budúcnosť nie je iba v predajoch produktov ale aj v službách. Už dnes prináša rôzne z nich, ktoré sú veľmi užitočné v praktickom živote. Jednou z nich je aj Apple Pay Cash a tá si teraz získala ukážkovú kampaň!

Služba

Je nám jasné, že už ste asi o tejto službe čítali. Apple priniesol jednoduchú vec, pomocou ktorej sa dá vyriešiť naozaj veľa problémov. Pre používateľov sa rozhodol vytvoriť aj sériu krátkych videí, v ktorých ukazuje možné prípady, kedy sa dá Apple Pay Cash použiť aj v praktickom živote. V tomto prípade ide konkrétne o použitie samotnej služby a aplikácie Messenger, cez ktorú komunikuje s okolitým svetom väčšina z nás. Stačí len niekoľko rýchlych klikov na displeji a peniaze sú na účte. Je to tak rýchle ako služba Viamo, vlastne je táto služba aj pomerne dosť podobná.

- Reklama -

Reklamná kampaň

Nová reklamná kampaň zachytáva to celé hravo zvládneme. Všetky spoty majú dĺžku len 16 sekúnd a dokonalo vystihujú všetky možné prípady, v ktorých sa dennodenne vidíme aj my sami. Nájdeme tu vtipné prípady, kedy dcéra mame pošle vo fotke prázdnu chladničku a mama jej následne pošle peniaze na nákup či pýtanie peňazí za prenájom. Je to asi zbytočné opisovať, veď si to pozrite sami.

Môžeme sa ale učiť od Applu, ako sa robí jednoduchá a efektívna reklama. Všetko v elektronickej forme s tým, že to zaručene všetkých pobaví. Marketingové oddelenie Applu má v našich očiach jedno veľké plus!

zdroj: 9to5mac.com

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here