Ako iste viete, iPhone je veľmi krehké zariadenie, ktoré sa môže vážne poškodiť aj pri nevinnom páde na tvrdší povrch. Technologický gigant si to uvedomuje a presne preto iPhone 12 zdokonalil tak, aby vás to netrápilo. Novinka z Cupertina poskytuje napríklad ochranu displeja s názvom Ceramic Shield, ktorá oveľa lepšie odoláva prasklinám.

Hoci je tu stále riziko z rozbitia, v porovnaní s predošlou generáciou smartfónu výrazne klesá. Pomáhajú tomu aj ostré hrany, ktoré vystriedali zaoblený dizajn, náchylnejší na mechanické poškodenie.

Nová reklama sa nazýva „Fumble“ a z prvých pocitov musíme povedať, že je naozaj vydarená. 30-sekundový spot zobrazuje ženu na ulici, ktorej sa vyšmykol iPhone 12 z rúk, čoho výsledok bolo chvíľkové „žonglovanie“ a následný pád na zem. Ako sa dalo očakávať, po tejto nepríjemnosti sa novinke vôbec nič nestalo.

Apple na záver ukazuje vetu „Relax, it’s iPhone“, v ktorej sa nám snaží naznačiť, že nás už podobné situácie nemusia stresovať. Každý snáď zažil to nepríjemné otáčanie zariadenia s neistým očakávaním, či bude displej v poriadku alebo nie.

Pozrite si video nižšie a napíšte nám do komentára, ako na vás zapôsobilo. Páči sa vám táto nová reklama alebo je z vášho pohľadu zavádzajúca?

https://youtu.be/t72nquFeCQQ
Prečítajte si tiež  iPhone 12 "mini" (5,4") bude podľa odhadov najžiadanejším modelom v ponuke.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.