Nové operačné systémy vrátane iOS 14.3 už 15. decembra

Aktualizované: Mnohé zahraničné média uvádzajú, že iOS 14.3 a ďalšie systémy, budú dostupné už v pondelok – 14. decembra s príchodom služby Apple Fitness +.

Ak ste si dnes otvorili tlačovú správu spoločnosti Apple a čítali ste naozaj pozorne, na samom závere ste našli informáciu ohľadom podpory AirPods Max.

Ku ich používaniu budete potrebovať najnovšie verzie operačných systémov, ktoré sú v súčasnosti v beta testovaní. Hovoríme o iOS 14.3,  iPadOS 14.3, macOS Big Sur 11.1, watchOS 7.2 a tvOS 14.3.

Príde iOS 14.3 už 15. decembra? Apple to omylom naznačilo

Mnohí používatelia trpia rôznymi chybami a problémami, ktoré by mali vyriešiť práve tieto aktualizácie. Aj preto je dôležité vedieť, že ich uvidíme pravdepodobne už 15. decembra. Práve v tento deň sa začnú predávať AirPods Max (teda presne o týždeň).

15. december spadá na utorok, čo je veľmi obľúbený deň pre vydávanie updatov. Technologická spoločnosť to bude chcieť stihnúť pred vianočnými prázdninami, aby sa používatelia zbavili všetkých aktuálnych problémov. Nie je ich veru málo.

Pokiaľ by sa to 15. decembra neodohralo, muselo by to byť ešte skôr. Od iOS 14.3,  iPadOS 14.3, macOS Big Sur 11.1, watchOS 7.2 a tvOS 14.3 nás teda delia iba dni. Do komentára nám napíšte, čo si o tom myslíte vy.

Prečítajte si tiež  Garmin Fenix 7X sú v zľave a vy ušetríte stovky eur. Majú solárne nabíjanie, s ktorým vydržia týždne
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.