Spoločnosť Apple sa v súčasnej dobe pokúša akýmkoľvek možným spôsobom zvýrazniť svoje inteligentné hodinky Apple Watch a práve preto ich objavujeme na rukách rôznych známych osobností, či módnych ikon. Na to aby Apple Watch mohli vidieť úplne všetci, zobrali ich z Cupertina  aj na Milánsky týždeň dizajnu. Okrem noviniek sa objavili aj nové farby remienkov pre Apple Watch!

Prezentácia

Spoločnosť Apple odprezentovala svoje inteligentné hodinky Apple Watch aj na Milánskom týždni dizajnu. Okrem toho, že ukázala samotné hodinky však predviedla ešte niečo, čo bolo na tejto akcii predvedené vôbec po prvýkrát. Ukázala aj svoje gumené náramky, na ktoré je spoločnosť naozaj veľmi pyšná a okrem klasických variant k nim pridala aj také, ktoré sme doposiaľ nemali možnosť nikdy vidieť!

- Reklama -

Ide hneď o niekoľko odtieňov tmavomodrej, červenej, ružovej či žltej. Spoločnosť Apple teda potvrdila naše teórie o tom, že postupom času bude do predaja zaraďovať stále viac a viac nových náramkov, ktoré si budete môcť na Apple Watch kúpiť. Ide totiž o skvelý marketingový ťah a je jasné, že pokiaľ si používatelia hodiniek dané náramky na prvýkrát zamilujú a budú mať tendenciu k nákupu ďalších, Apple na tom zarobí ďalšie nemalé peniaze! O tom, odkedy sa dané náramky budú výrobať stále nevieme, no dúfame, že už čoskoro!

Nové náramky - svetapple.sk
Nové náramky – svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.