Apple okrem produktov momentálne buduje aj svoje nové sídlo, ktoré ponesie názov SpaceShip. Pýtate sa prečo? Je to jednoduché, celá stavba pripomína vesmírnu bojovú loď, a tak je pomenovanie celkom adekvátne. Prednedávnom sme vám priniesli video, na ktorom boli zábery priamo z drona, kde prebiehali počiatočné výkopové práce. Dnes už má stavba základy!

Základy, piliere

Novej stavbe už stoja základy. Aj napriek tomu, že môže pôsobiť mierne „betónovým“ dojmom, netreba sa báť. Sám CEO spoločnosti Apple Tim Cook prehlásil, že pôjde o jednu z najzelenejších budov na svete. Na základoch tohoto obrovského a ambiciózneho projektu už môžme vidieť aj veľké množstvo štvorčekov, ktoré pravdepodobne vyobrazujú miesto pre piliere, ktoré budú niesť ďalšie poschodie budovy. Čo poviete, darí sa Apple? Podľa nás určite áno! Práce prebiehajú fakt rýchlo!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.