Spoločnosť Samsung je preslávená tým, že pre spoločnosť Apple predstavuje obrovského rivala. A netýka sa to len mobilných zariadení zo série Galaxy, ktoré sú vo svete veľmi populárne. Dnes vám ukážeme 32″ monitor od Samsungu, ktorý dizajnom kopíruje iMac 24″ a ponúka zaujímavé inteligentné technológie. Aj keď to možno vyzerá absurdne, v skutočnosti je to pre používateľa spoločnosti Apple fantastická správa. Hneď vám vysvetlíme prečo.

Monitor od Samsungu prišiel na trh začiatkom roka a aj keď nemá spodnú „bradu“ ako iMac, farbami aj tvarmi sú tieto produkty veľmi podobné. To čo však vyrába Apple je all-in-one PC, zatiaľ čo Samsung má stále v ponuke „len“ monitor. Je však špeciálny a možno by vás mohol zaujímať.

Začnime preto cenou, ktorá nie je nízka. Zatiaľ čo samotná spoločnosť Samsung svoj 32″ 4K monitor „S32BM801“ predáva od 816 €, vy ho môžete získať vďaka aktuálnym zľavám už od 581,82 € či 589 € v závislosti od predajcu. Aj keď to nie je málo, v skutočnosti na ňom ušetríte. SAMSUNG M8 monizor s 32″ kúpite na Slovensku za najlepšie peniaze tu.

Čo dokáže „iMac“ od Samsungu?

Okrem špičkového zobrazenia obsahuje aj vstavené reproduktory či prednú kameru na video-hovory. Nič z toho príslušenstva si už teda nemusíte kupovať. V rámci inteligentných funkcií sa tiež môžete tešiť na rozhranie, ktoré vám aj bez počítača umožní prezeranie dokumentov či internetových stránok. Čítate správne.

Samsung M8 Monitor
Zdroj: Samsung

Monitor sa tiež dokáže napojiť na vzdialený počítač cez internet (takže PC nemusíte mať fyzicky pri obrazovke) a vďaka vstavanej funkcii Xbox GamePass môžete na jeho displeji hrať hry bez použitia hracej konzoly. Samozrejmosťou je tiež podpora pre AirPlay.

Kúpte si ho spolu s Macom mini. Je to lepšie a lacnejšie ako iMac 24″ 

Mac mini na stole v držiaku
Zdroj: Unsplash / Joey Banks

No a to najdôležitejšie na záver. Ako sa to všetko týka Apple používateľov? V podstate jednoducho. iMac s 24″ displejom a procesorom M1 (výkonnejšou verziou) dnes kúpite za cenu 1 669 € a pokiaľ budete mať šťastie, v zľave vás bude stáť „len“ 1 569 €. iMac s 24″ displejom kúpite aktuálne za najlepšiu cenu na Slovensku u týchto predajov.

Taktiež si však môžete kúpiť omnoho dostupnejší Mac mini, ktorý síce Apple predáva od 779 €, no vás bude stáť v zľave iba 722 €. Za Magic Mouse zaplatíte ešte 72,9 € a za Magic Keyboard 96,7 €. Keď to všetko zrátame, vychádza to na 1 473 €, čo je stále menej, ako keby ste si kúpili iMac vo výhodnej zľave! Mac mini s procesorom M1 kúpite aktuálne najlacnejšie tu.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Apple môže už zajtra predstaviť celú sériu nových produktov
Samsung M8
Zdroj: Samusng

V tomto prípade však získate väčší, až 32″ monitor, ktorý bude na prácu doma i v kancelárií určite užitočnejší. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here