Apple stále nevrátil do ponuky na stránkach iPod!

0
apple-logo-svetapple.sk

Spoločnosť Apple síce predstavila úplne nové produkty, na svojich oficiálnych stránkach im však nevenuje takmer žiadnu pozornosť. Pri iPode Nano či iPode Shuffle by sa to ešte chápať dalo, veď predsa len ide o zastaralé zariadenia, ktoré ponúkajú len nové farby a viacmenej nič iné ale pri väčšom iPode Touch 6. generácie s neuveriteľným výkonom je to pomerne škoda, zariadenie má totiž veľký potenciál.

Apple, nenič iPodu potenciál!

Aj keď je jasné, že iPody to majú na tomto svete zrátané, stále je tu jedne model, ktorý má šancu sa uchytiť, žiaľ samotná spoločnosť Apple nerobí zatiaľ nič preto aby sa tak stalo. Áno, ponúklo vynikajúci výkon, fotoaparát a iné novinky avšak propagácia zo strany Applu je skutočne minimálna a dokonca sa nevrátilo ani len menu v ponuke na Apple stránkach, v ktorom sa môže prípadný záujemca o zariadení dočítať viac a to je veľká škoda. Podľa nášho názoru by mohol byť iPod Touch naozaj predávaným zariadením a to predovšetkým preto, lebo jeho výkon je rovnaký ako v prípade iPhonu 6.

Áno, nemá úplne všetky funkcie, čo jablkový telefón ale ponúka ich aj bez toho pomerne veľa muziky za málo peňazí. Aj keď s absenciou telefonovania, stojí len tretinu toho čo zariadenia s veľmi podobným HW. iPod Touch je totiž presne tá kúpa od Apple, ktorá sa oplatí. Preto je veľká škoda, že budúci rok sa jeho ďalšej generácie nedočkáme. Naznačuje to fakt, že Apple nevrhá na novinku príliš veľa pozornosti ale aj to, že ho nezaradila ani do hlavnej ponuky. Je to škoda, no nevadí, treba sa posúvať vpred!

Apple officiálna stránka - svetapple.sk

Apple officiálna stránka – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk