Je celkom bežné, že spoločnosť Apple reaguje na udalosti, ktoré sa konajú vo svete. Tentokrát sa zákazníci jej kamenných pobočiek môžu stretnúť s netradičnou výzdobou, ktorá o sebe dáva vedieť prostredníctvom pestrých farieb.

Niektoré obchody Apple Store po celom svete boli upravené unikátnymi farebnými polepmi, ktoré však neupozorňujú na tematiku LGBTI ale na príchod nových medzinárodných remienkov pre Apple Watch. Tie technologický gigant predstavil ešte v júni a v piatok, 23. júla ich začne predávať.

Farebné polepy zatiaľ zákazníci mohli vidieť v Japonsku, Taliansku a USA, pričom sa už chystajú aj v iných krajinách. Celé to samozrejme súvisí s olympiádou v Tokiu, ktorá je naplánovaná tiež na 23. júla.

Dá sa teda povedať, že Apple si chce uctiť letné olympijske hry takýmto spôsobom a nám sa to veľmi páči. Obchody Apple Store sú navrhnuté tak, aby sa im dal pravidele meniť či mierne prispôsobovať dizajn a to nie len formou polepov ale aj s nábytkom či ďalšími prvkami.

Uvidíme, či v priebehu konania podujatia prídu ešte iné marketingové akcie alebo nie. Všetko budeme samozrejme sledovať a dáme vám o tom vedieť. Olympijské hry v Tokiu budú trvať do 8. augusta 2021.

 

Prečítajte si tiež  3 zaujímavé fakty o Apple (#1)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -