Ak si dobre sledoval, určite si zaznamenal, že počas minulého roka bol otvorený najprv najväčší Apple Store v Číne a potom, len pár dní na to, mu štafetu prevzal najväčší Apple Store na planéte, ktorý bol otvorený v Dubaji. Už by si možno človek myslel, že Apple nemôže otvoriť nič väčšie ale opak je pravdou. V čínskom meste Ta-lien minulý rok otvorili obchodné centrum Olympia 66 a práve toto bude miesto, kde nájdeme najväčší Apple Store na svete.

Na tomto mieste bude otvorený najväčší Apple Store sveta

Zdá sa, že Applu nestačí ani najväčší Apple Store v Dubaji, korý bol otvorený minulý rok a už túto sobotu bude otvárať Apple Store v nákupnom centre Olympia 66, ktorá sa nachádza na veľmi dobrom mieste s vysokým turistickým ruchom priamo v meste Ta-lien v Číne. Toto obrovské obchodné centrum získalo hneď niekoľko cien za architektúru a to sa osobne ani nečudujeme.

- Reklama -

Už na nižšie uvedených záberoch môžeš vidieť, ako stavba vyzerá a musíme uznať, že jej vonkajší vzhľad stojí za to a Apple sa nemusí hanbiť, že v nej má najväčšiu maloobchodnú predajňu na svete. Presné rozmery zatiaľ nepoznáme, ale stačí si len pozrieť fotky z doteraz najväčšieho Apple Store v Dubaji a potom si predstaviť, že toto má byť ešte väčšie.

Olympia 66 - svetapple.sk

Obrovská predajňa Apple Store nepotvrdzuje len to, čoho všetkého je Apple schopné a aké obrovské predajne si môže dovoliť postaviť. Potvrdzuje aj to, že pre spoločnosť je čínsky trh veľmi dôležitý. Dokonca tak, že tu doslova otvára jeden najväčší Apple Store za druhým. Popri tých najväčších tiež neustále pribúdajú aj menšie pobočky v rôznych mestách.

Vďaka tomu sa Apple produkty dostavajú k čoraz viac spotrebiteľom, čo znamená pre Apple ďalšie a ďalšie zisky. Len tak mimochodom v týchto 10 faktoch o Apple Store sa dočítaš aj to, že takýto obchod dokáže zvýšiť celkové predaje nákupného centra a to hneď o 10%.

Takže to nie je tak, že Apple presviedča veľké obchodné centrá, ale práve naopak. Veľké obchodné centrá sa bijú s čo najlepšími podmienkami, aby si Apple mohlo Apple Store otvoriť čo najvýhodnejšie, pretože z toho koniec koncov budú profitovať aj oni sami!

Olympia 66 - svetapple.sk

Olympia 66 - svetapple.sk

Olympia 66 - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.