Počas minulého týždňa sa na Facebooku objavila pochybná stránka Apple Store CZ, ktorá lákala používateľov sociálnej siete na to, aby zdieľali, komentovali a lajkovali jednotlivé fotky s tým, že jeden z nich vyhrá nový iPhone. Je to samozrejme podvod a nejde o skutočnú súťaž. Medzičasom však stihlo šialenstvo vypuknúť aj u nás!

Apple Store SK

Na Facebooku sa v posledných dňoch objavila veľmi pochybná stránka, Apple Store Sk, ktorá má so spoločnosťou Apple spoločné asi len logo, no a potom ešte slovo Apple Store vo svojom názve. Aj keď môže na prvý pohľad pôsobiť skutočne dôveryhodne, je nutné pripomenúť, že ide o jeden veľký podvod rovnako ako bol prednedávnom zamazaný Apple Store CZ po tom, čo sa o ňom začalo vo veľkom písať. Určite sa teda nenechajte nalákať na zdielanie, lajkovanie či komentovanie. Aj keď neexistuje reálna hrozba, vieme vám zaručiť, že vám iPhone 6 nikto nikdy zadarmo nedá!

- Reklama -
iPhone 6 -svetapple.sk
iPhone 6 -svetapple.sk

Podobné súťaže

Pokiaľ sme už pri tých súťažiach, tak Apple Store SK/CZ nebola jediná pochybná stránka, ktorá chcela získať popularitu vďaka lajkom, zdielaniam a komentárom. Podobných stránok tu už bolo mnoho a nikto nikdy iPhone 6 nevyhral. Pokiaľ nejde o internetový obchod alebo stránku, ktorá je dôveryhodná a už dlhšie sa zaoberá svetom Apple alebo svetom IT, tak ide takmer so 100% istotou o obyčajný podvod. Práve preto sa nenechajte nachytať na podobné hlúposti!

iPhone 6 - svetapple.sk
iPhone 6 – svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.