Ešte v decembri minulého roka sa používatelia operačného systému Android TV OS dočkali prísľubu od spoločnosti Google, že na platformu dorazí aplikácia Apple TV s prístupom ku obsahu v službe Apple TV+.

Po približne pol roku prichádza výsledok a každý, kto má záujem o seriály, filmy a dokumenty z produkcie jablkovej spoločnosti môže získať prístup ku Apple TV+ na svojom televízore alebo set-top boxe s operačným systémom Android TV OS úplne zadarmo.

Všetko funguje samozrejme veľmi jednoducho a ak už máte svoj iCloud účet, do apky sa prihlásite a môžete ju veselo používať v rámci mesačného predplatného.

Samozrejme, stále tu platí aj možnosť využitia bezplatného 1 ročného obdobia. Na to si však musíte zakúpiť úplne nový produkt od Apple.

Aplikácia Apple TV sa v priebehu niekoľkých mesiacov dostala do systémov mnohých výrobcov spotrebnej elektroniky.

Tento trend ale nie je prekvapením, nakoľko jej ambíciou je v budúcnosti konkurovať Netflixu alebo HBO GO. Uvidíme, či sa to niekedy aspoň čiastočne podarí.

Zatiaľ považujeme službu Apple TV+ skôr za „beta“ verziu.

Prečítajte si tiež  Apple zlyhal a túto novinku iOS 17 v roku 2023 už nepredstaví: Týkala sa Apple Music
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.