Apple sa v marci tohto roka rozhodlo, že predstaví svoju novú televíznu službu, ktorú poznáme ako Apple TV+. Na tejto službe bude pracovať množstvo známych osobností. Možno ste ani neočakávali, že bude dostupná aj u nás. Nie je to pravda. Apple na svojom webe potvrdil Apple TV+ na Slovensku ešte tento rok.

Apple TV+ na Slovensku ešte tento rok

Slovenský trh možno nie je pre Apple príliš zaujímavý ale pravda je taká, že aplikovať tu službu ako Apple TV+ zas nebude až taký problém. V tom najhoršom možnom scenári sa nebudeme stretávať s slovenskými ale z českými titulkami a to už nejako prežijeme. Tak či onak služba by mala prísť ešte tento rok. Nejedná sa pri tom o žiadne špekulácie. Jablková spoločnosť to potvrdila sama na svojich internetových stránkach. Informoval denník SME.

To, že bude Apple TV+ na Slovensku ešte tento rok teda vieme. Čo sa však v službe bude dať sledovať? V prvom rade je nutné podotknúť, že Apple tu bude chcieť mať svoje vlastné programy. Mali by sme sa teda stretnúť s vlastnou sériou tak ako to má konkurenčný Netflix či HBO. Radi by sme pripomenuli, že práve televízna služba od HBO vydala fantastické seriáli ako Game of Thrones či Chernobyl. O tom, že služba bude stáť za to hovorí aj informácia, že pre Apple už natáča sám Steven Spielberg obnovu staršieho Sci-Fi seriálu Amazing Stories. Nebude to ale jediné zvučné meno, ktoré sa tu objaví.

Apple TV+ na Slovensku ešte tento rok. - svetapple.sk
Apple TV+ na Slovensku ešte tento rok. – svetapple.sk

Na Apple TV+ nájdeme množstvo hercov

Režisér Steven Spielberg je síce známy ale divákov bude rovnako tak zaujímať aj herecké obsadenie, s ktorým budeme môcť pri novej službe rátať. V prvom rade je to herečka Jennifer Aniston či Reese Witherspoon. Nesmieme zabudnúť ani na populárnu moderátorku Oprah Winfreyovú. Herci budú potom napríklad Steve Carrel či Jason Momoa.

To samozrejme nie je ani zďaleka všetko. Vymenovaní herci sú ale nateraz potvrdený. To kedy presne služba príde aj ku nám zatiaľ nevieme, Apple presný dátum neurčilo. Vieme ale, že by sa malo jednať o obdobie blízke koncu roka 2019. Ešte si teda pár mesiacov budeme musieť počkať. Každopádne sa tešíme, že aspoň tu Apple nezabudol na malú krajinu v srdci Európy tak ako pri Apple Pay.

Apple TV+ na Slovensku ešte tento rok. - svetapple.sk
Apple TV+ na Slovensku ešte tento rok. – svetapple.sk

zdroj: SME

ZDROJSME
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here