Spoločnosť Apple sa každoročne zúčastňuje na podpore rôznych príležitostí a sociálnych hnutí, medzi ktorými nechýba ani vyjadrenie podpory voči LGBTI komunite.

Práve v tomto duchu dnes gigant z Cupertina predstavil nový športový remienok Pride Edition pre hodinky Apple Watch. Okrem náramku s abstraktným vyobrazením dúhovej vlajky spoločnosť predstavila aj o oficiálny ciferník a pozadie pre iPhone.

Nový náramok Pride, inšpirovaný komunitou LGBTQ+, má dizajn pripomínajúci konfety, na ktorom sú zobrazené pôvodné farby vlajky Pride. Náramok v cene 49,00 $ si bude možné objednať na oficiálnej stránke Apple. Dostupný bude vo veľkostiach 41 mm a 45 mm pre modely Apple Watch Series 3 a novšie.

Apple Watch iPhone Pride
Zdroj: Apple

Ladiaci ciferník a tapeta pre iPhone bude k dispozícii budúci týždeň. Na ich stiahnutie bude potrebné mať nainštalovaný systém watchOS 9.5 a iOS 16.5 alebo novší (firma ich medzičasom vydá).

Ak teda máte záujem o stiahnutie doplnkových vizuálov tak sa budete musieť uistiť, že máte na svojom iPhone či Apple Watch nainštalovanú správnu verziu operačného systému.

Čo si o novom ciferníku a pozadí myslíte vy? Podeľte sa s nami o názor v komentároch pod článkom. Pride remienky nájdete aj na internetovom obchode Loopi.sk.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Mnohé produkty od Apple sú nedostupné. Značí to len jedno, firma čoskoro predstaví ich nástupcov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -