Spoločnosť Apple sa každoročne zúčastňuje na podpore rôznych príležitostí a sociálnych hnutí, medzi ktorými nechýba ani vyjadrenie podpory voči LGBTI komunite.

Práve v tomto duchu dnes gigant z Cupertina predstavil nový športový remienok Pride Edition pre hodinky Apple Watch. Okrem náramku s abstraktným vyobrazením dúhovej vlajky spoločnosť predstavila aj o oficiálny ciferník a pozadie pre iPhone.

Nový náramok Pride, inšpirovaný komunitou LGBTQ+, má dizajn pripomínajúci konfety, na ktorom sú zobrazené pôvodné farby vlajky Pride. Náramok v cene 49,00 $ si bude možné objednať na oficiálnej stránke Apple. Dostupný bude vo veľkostiach 41 mm a 45 mm pre modely Apple Watch Series 3 a novšie.

Apple Watch iPhone Pride
Zdroj: Apple

Ladiaci ciferník a tapeta pre iPhone bude k dispozícii budúci týždeň. Na ich stiahnutie bude potrebné mať nainštalovaný systém watchOS 9.5 a iOS 16.5 alebo novší (firma ich medzičasom vydá).

Ak teda máte záujem o stiahnutie doplnkových vizuálov tak sa budete musieť uistiť, že máte na svojom iPhone či Apple Watch nainštalovanú správnu verziu operačného systému.

Čo si o novom ciferníku a pozadí myslíte vy? Podeľte sa s nami o názor v komentároch pod článkom. Pride remienky nájdete aj na internetovom obchode Loopi.sk.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra 3 sú ohrozené. Ich predstavenie sa môže poriadne natiahnuť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -