V stredu by sme mohli konečne po roku uvidieť úplne nový iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Ďalšie produkty, ktoré Apple na Keynote predstaví bude pravdepodobne Apple TV 4. generácie, či iPad Pro a iPad mini 4. generácie.

To by však ani zďaleka nemalo byť všetko a jedna z najväčších konferencií, akú Apple za posledné roky uskutočnilo ponúkne ešte niečo!

Apple Watch Edition pre „chudobných“

Zlaté verzie Apple Watch vyzerajú tak dobre, že by sme ich najradšej zjedli. Každý by chcel zlaté hodinky od Apple, avšak nikto by za ne nechcel vyhodiť tú nehoráznu cenovku, ktorá nie je za spotrebnú elektroniku prípustná.

Práve preto používatelia vo veľkom nakupujú lacnejšie varianty a radšej si ich dajú „iba“ pozlátiť, vďaka čomu získajú prakticky rovnaký vzhľad ako by ich kúpili za 17 000$. Všetko toto ich potom stojí okolo 400-500$, takže sa im to oplatí najmä z finančného hľadiska.

Tento problém si však už Apple stihlo uvedomiť a na najbližšej Keynote predstaví Apple Watch v úplne nových farbách.

Konkrétne by však malo ísť o Apple Watch Sport, čo znamená, že na povrchu hodiniek bude cítiť, že ide o hliník a nie zlato. Dočkať by sme sa mali dvoch variantov a to zlatej a potom ružovo zlatej. Práve vďaka novým variantom, ktoré len tak mimochodom už dávnejšie potvrdil aj Ming-Chi Kuo z KGI by si k Apple Watch mohlo nájsť cestu viacero ľudí, no uvidíme! 🙂

Prečítajte si tiež  Muž nafarbil Apple Watch Ultra namodro. Vyzerá to fatnasticky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.