Pokiaľ hľadáte šikovný fitness tracker za rozumnú cenu a neviete sa rozhodnúť medzi inteligentnými hodinkami a inteligentnými náramkami, kúpte si Xiaomi Smart Band 7 Pro, ktorý by sme mohli označiť za dokonalý kompromis medzi týmito dvoma kategóriami produktov. Má krásny dizajn, relatívne veľký displej, množstvo senzorov a dobrú výdrž batérie. Navyše sa predáva za extrémne nízku cenu, čo určite ocení každý.

Xiaomi Smart Band 7 Pro má 2,5D zaoblený displej s uhlopriečkou 1,64″ a rozlíšením až 280 x 456 pixelov (326 ppi). Maximálny jas dosahuje slušných 500 nitov a nechýba tu ani funkcia Always-on. Celkový dizajn náramku navyše vzdialene pripomína inteligentné hodinky Apple Watch, takže je veľmi elegantný. Na displeji si tiež môžete meniť okrem aplikácií aj rôzne ciferníky, vďaka čomu náramok hravo prepnete do režimu inteligentných hodiniek.

No a koľko takéto zariadenie vlastné stojí? Xiaomi Smart Band 7 Pro je veľmi dobre vybavený inteligentný náramok a výrobca ho štandardne ponúkal od 99 €. Ako však išiel čas, jeho cena mierne klesala a dnes ho vďaka tomu môžete získať po kliknutí na tento odkaz už za 49,99 €. Ušetríte na ňom teda presne polovicu a získate špičkovo vybavený produkt, ktorý vám bude robiť radosť ešte niekoľko dlhých rokov.

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Zdroj: YouTube / Andro-news.com (úprava redakcie)

Zariadenie ponúka konektivitu cez Bluetooth 5.2 a nemá problém s operačným systémom iOS ani Android. Dôležité sú aj jeho senzory, ktoré obsahujú sledovanie srdcového tepu, hladiny kyslíka v krvi (oxymeter) či sledovanie spánku. Na rozdiel od klasického Xiaomi Smart Band 7 / 8 ponúka verzia Pro aj GPS, takže s ňou dokážete zaznamenávať svoju polohu.

K dispozícii je tiež 120 športových režimov, ako beh, cyklistika, plávanie a veľa ďalších. S tým súvisí aj fakt, že Xiaomi Smart Band 7 Pro je plné odolný voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM) a taktiež môžete mať istotu, že sa vám rýchlo nevybije. Jeho akumulátor má síce iba kapacitu 235 mAh, no tá je dostatočná na to, aby zariadenie fungovalo 4-5 dní na jedno nabitie so zapnutým Awlays-on displejom. Ak sa vám teda Xiaomi Smart Band 7 Pro páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 49,99 €. Pre športovo založeného používateľa ide o ponuku, nad ktorou by nemal dlho váhať!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple zrejme oživí projekt, na ktorý čakáme už roky. Príchod nabíjačky AirPower je stále v pláne
Môže ťa zaujímať
- Reklama -