Spoločnosť Apple bude organizovať už budúci pondelok jednu z najväčších konferencií určených pre vývojárov na svete, súčasťou ktorej bude aj Keynote, na ktorej by sme sa mali dozvedieť viac ohľadom iOS 9 a OS X 11. Práve na tejto konferencii sme mali okrem nových operačných systémov vidieť aj novú generáciu Apple TV, avšak denník The New York Times tvrdí, že sa tak nestalo!

Produkt nie je pripravený

Podľa informácií, ktoré sa podarilo získať denníku The New York Times priamo zo spoločnosti Apple, sa na pondelkovom evente opäť nedočkáme novej Apple TV, ktorá si už doslova pýta generačnú obmenu. Apple by chcelo, aby boli všetky produkty predstavené v ten správny čas a hlavne aby už boli dokončené, čo podľa všetkého nová Apple TV stále nie je, keďže, ako uvádza denník vo svojej správe, Apple nie je pripravené predstaviť novú generáciu tohto zariadenia.

- Reklama -

Podľa všetkého Apple TV ešte nie je pripravená a Apple ju odprezentuje až počas septembrovej Keynote spolu s iPhonom 6S a iPhononm 6S Plus. Aj keď o tejto novinke zatiaľ nepadli žiadne nové informácie, predpokladá sa, že prinesie prepracovaný dizajn, podporu 4K, nový ovládač, SDK pre vývojárov, čo vlastne súvisí aj s podstatne vyšším výkonom. Máme sa teda na čo tešiť, aj keď je pravdepodobné, že Apple TV v pondelok ešte neuvidíme!

Nová Apple TV zatiaľ nebude - svetapple.sk
Nová Apple TV zatiaľ nebude – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.