Spoločnosť Apple dnes krátko po 19. hodine vydala novú beta verziu operačného systému iOS, ktorá však nemá žiadne známe novinky. Ide tak o ďalšiu, menšiu budúcu aktualizáciu, ktorá opravuje nateraz neznáme chyby zo súčasnej finálnej verzie iOS 10.3.

Apple vydalo iOS 10.3.2 Public Beta 1

Apple dnes vydalo novú beta verziu iOS 10.3.2, ktorá prináša isté, doteraz presne nešpecifikované vylepšenia len pár dní starej finálnej verzie iOS 10.3. Keďže iOS 10.3 bola pomerne veľká aktualizácia, dnešná menšia len opravuje určité chyby, ktoré nám však nie sú známe. Apple predsa nevydá aktualizáciu len tak  a aj tá dnešná opravuje chyby z tej predošlej.

- Reklama -

Z môjho pohľadu, teda z pohľadu človeka, ktorý sleduje každú beta verziu iOS mi príde táto beta verzia dosť skorá, nakoľko posledná verzia iOS 10.3 by mala opravovať všetko to, čo sa v iOS 10.2.1 akosi nezistilo. Tak ako sa predpokladalo, ani táto verzia iOS 10.3.2 neobsahuje žiadne novinky v používaní, predsalen vylepšuje stabilitu a bugy vo formáte APFS.

Pokiaľ si členom Apple Beta Software Programu, túto aktualizáciu vyhľadáš už klasicky v nastaveniach v časti všeobecné a aktualizácia softvéru.

 

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here