Spoločnosť Apple dnes krátko po 19. hodine vydala tretiu beta verziu operačného systému iOS 10.3.2. Ide tak o ďalšiu aktualizáciu, ktorá však podľa doterajších dohadov neponúkne žiadne nové funkcie. Ide len o určité vylepšenia a opravy predchádzajúcej verzie.

Apple vydalo iOS 10.3.2 Public Beta 3

Len nedávno Apple vydalo iOS 10.3, ktoré neprišlo s ničím novým, až na pár drobností. V tejto aktualizácii išlo skôr o vylepšenia “pod kapotou” systému, napr. prechod na APFS. Práve Apple File System by sa mal postarať o to, aby iOS bežal ako hodinky a lepšie tak využíval napr. spojenie medzi tým čo robíš a flash úložiskom. Medzi spomínané drobnosti patrí nový prístup k funkciám iCloudu a Apple ID či nová funkcia Nájsť AirPods alebo vylepšenia CarPlay. Majiteľov 32-bitových zariadení zasa nepotešil fakt, že iOS 11 už podporovať nebudú.

Je teda jasné, že až do uvedenia iOS 11 neuvidíme žiadne výrazné zmeny v používateľskom prostredí a od ďalších aktualizácií tak môžeme čakať len ďalšie vyladenia systému. Pokiaľ si členom Apple Beta Software Programu, iOS 10.3.2 Public Beta 3 si môžeš stiahnuť klasicky cez nastavenia.

Pred inštaláciou svoje zariadenie zálohuj. Nám sa beta verzia nainštalovala nesprávne a bolo nutné vykonať preinštalovanie systému iOS cez iTunes!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here