Spoločnosť Apple dnes (21. februára) deň po vydaní prvej developerskej beta verzii ďalšej aktualizácie iOS vydala tretiu beta verziu určenú pre verejných testerov.

Staré v novom šate

Aktualizácia iOS 10, ktorá je vonku už pár mesiacov, neprekvapila žiadnymi výraznými zmenami alebo novými funkciami, ktoré by boli dostupné u nás.

- Reklama -

Súčasná desiatka, spolu s aktuálnou verziou iOS 10.2.1 opravuje len chyby v systéme a postupne celý systém zlepšuje. Áno, je to dobré, že sa Apple snaží robiť  systém lepším a rýchlejším, no iOS potrebuje väčšiu zmenu, ako len novú animáciu alebo zmenu v poradí nastavení. Prakticky tu máme už päť rokov staré prostredie systému, bez nejakých výrazných zmien a niežeby bol systém zlý, no privítali by sme už konečne niečo nové, svieže a hlavne originálne. Dúfame, že sa to zmení už túto jar, kedy by Apple malo svetu ukázať iOS 11.

iOS 10.3 Public Beta 3

Tretia beta iOS 10.3 nepriniesla žiadne viditeľné novinky, ktoré by si bežný používateľ všimol. Samozrejme nehovoríme o určitom zrýchlení a optimalizácie systému, ktoré  je vidieť hneď. Novinky sa týkajú hlavne vývojárov, ktorým boli sprístupnené nové nástroje alebo boli vylepšené už tie súčasné. Uvidíme, čím Apple ešte prekvapí v 10.3 a či vôbec uvidíme niečo nové.

Aktualizáciu vyhľadáš klasicky cez nastavenia v časti všeobecné a aktualizácia softvéru. Podmienkou pre získanie beta verzie je byť zapojený do Apple Beta Software Programu.

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here