Vydanie iOS 9 prebehlo pomerne hladko, ale našlo sa aj veľa takých používateľov, ktorí sa na novú aktualizáciu sťažovali. iPhone nefungoval tak, ako mal a objavovali sa chyby. Práve preto spoločnosť Apple priniesla len pár dní po poslednej aktualizácii ďalšiu aktualizáciu. Tá by mala všetky nechcené chyby vyriešiť a používateľom priniesť plnohodnotný a funkčný mobilný operačný systém iOS 9.

iOS 9.0.1

Nie je úplne tak vo zvyku jablkovej spoločnosti, aby vydávala “jeden update za druhým”. Na updaty väčšinou čakáme pomerne dlho a často prakticky nič neriešia. Teraz však prišiel update len týždeň po tom, ako prišiel iOS 9. Ten opravuje niekoľko chýb, ktoré neboli dobre doladené, no po ňom sa už nebudú na iPhone objavovať. Aktualizovať môže každý, kto už aktualizoval na iOS 9. Update nainštaluješ jednoducho cez Nastavenia > Všeobecné > Aktulizácia softvéru.

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.