Spoločnosť Apple dnes (18.7.2016) sprístupnila najnovšiu verziu operačného systému iOS s označením 9.3.3. Aktualizácia obsahuje mnohé vylepšenia problémov, s ktorými mnohí museli žiť od aktualizácie iOS 9.3.2. Stiahnuť si ju môžeš hneď teraz a tak ich odstrániť.

Apple vydalo iOS 9.3.3

Ako sme ťa informovali už skôr, iOS 9.3.3 neobsahuje žiadne nové funkcie či nastavenia. Aktualizácia obsahuje len opravy chýb a vylepšenia, ktoré systém zrýchľujú a taktiež je zlepšený aj výkon a stabilita systému. Ďalších noviniek v systéme budú dostupné pre všetkých až na jeseň v podobe iOS 10. Systém aktualizuješ otvorením Nastavením, klepnutím na Všeobecné a Aktualizácia softvéru v tvojom iPhone, iPade a iPode Touch.

- Reklama -

Práve iOS 10 je horúcou novinkou roka, na ktorú mnohí čakajú a nemôžu sa jej dočkať. Ak patríš medzi nich nezúfaj, môžeš si stiahnuť prvú verejnú betu iOS 10, ktorá síce nie je dokonalá, no druhá verejná beta príde možno už zajtra (19.7.2016), keďže Apple spolu s iOS 9.3.3 uvoľnilo aj tretiu developerskú betu iOS 10.

iOS 9.3.3

Môže ťa zaujímať
- Reklama -