Hoci sme ti už niekoľkokrát písali o tom, ako to vlastne bude s pohyblivými pozadiami na úplne novom iPhone 6S a iPhone 6S Plus, ani raz sme ti ešte neukázali ako to celé bude fungovať. Nepôjde totiž o obyčajné pohyblivé pozadia. To by asi aj baterka (ktorá je len tak mimochodom menšia) poriadne utrpela. Všetko bude fungovať trošku odlišne. GIF ti ukáže ako.

GIF

Následujúci GIF ti veľmi rýchlo a stručne ukáže to, ako to vlastne bude fungovať s pozadiami na nových iPhonoch, ktorých predaj začne už tento piatok 25. septembra. Aby Apple ušetrilo na baterke, pozadie sa nebude hýbať stále ale len vtedy, keď na displej pritlačíš svoj prst, čo iPhone vďaka technológií 3D Touch okamžite rozpozná. Práve vtedy sa na pár sekúnd všetko pohne a tvoj iPhone na maličkú chvíľočku ožije. Na pozadie si dokonca nebudeš musieť dávať len predpripravené pohyblivé obrázky od spoločnosti Apple. Veľmi jednoducho totiž nastavíš aj svoju Live Photo, ktorá sa zobrazí rovnakým spôsobom.

- Reklama -

3d-touch-lock-screen

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.