Apple vydalo iTunes 12.2

0
Apple Music 12.2 - svetapple.sk

Apple spustilo včera novú službu Apple Music, ktorá sa stala dostupná automaticky po tom, ako si požívatelia nainštalovali iOS 8.4. Apple si však uvedomilo, že na to, aby mohla nová služba fungovať aj na iných zariadeniach ako len na iOS, bude musieť vydať veľkú aktualizáciu a tak prichádza iTunes 12.2, ktorá umožní používanie Apple Music aj na Macu.

iTunes 12.2

Nová aktualizácia iTunes 12.2 prináša okrem niekoľkých vylepšení najmä podporu novej hudobnej streamovacej služby od Jablkovej spoločnosti Apple Music. Aktualizácia by mala byť dostupná v sekcii „aktualizácie“ v Mac AppStore. Avšak, ako sme si to všimli nie len my v redakcii, aktualizácia sa tu nenachádza a nedarí sa nám iTunes 12.2 nainštalovať ani klasickou cestou so stiahnutím cez web. Uvidíme teda, ako si s tým Apple poradí a dúfajme, že to dlho trvať nebude. Radi by sme si totiž vypočuli hudbu z Apple Music aj na našom Macu!

Update: Všetko sa nám nakoniec podarilo nainštalovať, no bolo potrebné prepnúť Mac AppStore do krajiny United States.

Apple Music iTUnes 12.2 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk