Jablková firma popri aktualizáciách pre iPhone, Apple Watch či počítače Mac nezabudla ani na jedno zo svojich cenovo najdostupnejších zariadení. Spoločnosť Apple vydala tvOS 16.3, tretiu veľkú aktualizáciu operačného systému pre Apple TV.  Nová aktualizácia je dostupná pre zariadenia Apple TV 4K a Apple TV HD.

Aktualizáciu tvOS 16.3 si môžete stiahnuť cez aplikáciu Nastavenia v Apple TV, a to tak, že prejdete do časti Systém > Aktualizácia softvéru. Majitelia Apple TV, ktorí majú zapnuté automatické aktualizácie softvéru, budú mať tvOS 16.3 aktualizovaný automaticky.

Aktualizácie pre Apple TV zvyčajne menšieho rozsahu a zameriavajú sa skôr na interné opravy chýb a vylepšenia než na výrazné zmeny navonok. Rovnako tomu je aj v prípade tvOS 16.3. Počas testovania beta verzie neboli nájdené žiadne nové funkcie mimo bug fixov a zlepšenia konektivity.

Nový Apple TV 4K od spoločnosti Apple
Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple si zaregistrovalo novú doménu. Na čo bude slúžiť?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here