Apple vydalo Watch OS 2.0

0
Apple Watch Hermes - Svetapple.sk

Spoločnosť Apple ponúka medzi množstvom elektronických vychytávok aj inteligentné hodinky, ktoré poznáme pod názvom Apple Watch. Toto zariadenie zas až tak neprekvapí svojimi funkciami ale skôr uchváti famóznym dizajnom a spracovaním. Apple ale nechcelo zaostávať za konkurenciou a práve preto dnes vydalo Watch OS 2.0. Vďaka tomu budú hodinky plnohodnotné zariadenie aj bez nutnosti pripojenia na iPhone!

Watch OS 2.0

Pokiaľ si hrdým majiteľom hodiniek Apple Watch a Watch OS 1 ťa neustále obmedzuje, Apple práve spustilo veľkú aktualizáciu na Watch OS 2.0, ktorý ponúka napríklad podporu samostatných aplikácií. Apple do systému samozrejme pridalo aj iné zásadné zmeny a vylepšenia, ktoré budú smerovať k lepšiemu.

Táto veľká aktualizácia mala prísť na svet už minulý týždeň ale ako sa nakoniec podľa oficiálnej správy spoločnosti Apple ukázalo, objavili si problémy a najmä chyba, ktorú bolo potrené urýchlene napraviť. To sa počas včerajšieho dňa podarilo a každý jeden používateľ a zároveň hrdý majiteľ hodiniek Apple Watch už môže bez problémov sťahovať a následne inštalovať aktualizáciu!

Apple vydalo Watch OS 2.0 - Sve

Apple vydalo Watch OS 2.0 – Sve

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk