Spoločnosť Apple ponúka medzi množstvom elektronických vychytávok aj inteligentné hodinky, ktoré poznáme pod názvom Apple Watch. Toto zariadenie zas až tak neprekvapí svojimi funkciami ale skôr uchváti famóznym dizajnom a spracovaním. Apple ale nechcelo zaostávať za konkurenciou a práve preto dnes vydalo Watch OS 2.0. Vďaka tomu budú hodinky plnohodnotné zariadenie aj bez nutnosti pripojenia na iPhone!

Watch OS 2.0

Pokiaľ si hrdým majiteľom hodiniek Apple Watch a Watch OS 1 ťa neustále obmedzuje, Apple práve spustilo veľkú aktualizáciu na Watch OS 2.0, ktorý ponúka napríklad podporu samostatných aplikácií. Apple do systému samozrejme pridalo aj iné zásadné zmeny a vylepšenia, ktoré budú smerovať k lepšiemu.

Táto veľká aktualizácia mala prísť na svet už minulý týždeň ale ako sa nakoniec podľa oficiálnej správy spoločnosti Apple ukázalo, objavili si problémy a najmä chyba, ktorú bolo potrené urýchlene napraviť. To sa počas včerajšieho dňa podarilo a každý jeden používateľ a zároveň hrdý majiteľ hodiniek Apple Watch už môže bez problémov sťahovať a následne inštalovať aktualizáciu!

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 9 vs Apple Watch Ultra 2: Neurobte chybu pri kúpe
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.