V posledných rokoch sa rady jablkových zariadení rozrástli oveľa viac, ako tomu bolo v minulosti zvykom. Spoločnosť Apple chce v nastavenom trende pokračovať a svojich fanúšikov tešiť novinkami čoraz častejšie. V najbližšom období sa preto dočkáme poriadnej nádielky nových modelov naprieč celou ponukou zariadení.

Mark Gurman z agentúry Bloomberg prezradil, že spoločnosť Apple má v pláne predstaviť najmenej desať nových produktov, ktoré budú uvedené od konca roka 2023 do začiatku roka 2024. Prehustené portfólio zariadení sa tak ešte viac naplní.

V poslednom vydaní svojho informačného týždenníka „Power On“ Gurman uviedol, že spoločnosť Apple chystá na jeseň tohto roka okrem modelového radu iPhone 15 aj dva typy Apple Watch Series 9 a novú generáciu prémiových hodiniek Apple Watch Ultra.

Rodina Apple zariadení sa ešte viac rozrastie

Upgradov sa však nedočkajú iba hodinky či smartfóny. Apple predstaví aj nové MacBooky Pro 14″ a 16″ s čipmi M3 Pro a M3 Max. V ponuke navyše nemá chýbať ani aktualizovaný 13″ MacBook Pro s čipom M3, dva nové modely MacBooku Air a nový 24″ iMac. Zákazníci si vďaka tomu budú mať z čoho vyberať.

MacBook Air 15" Apple Silicon M3
Zdroj: GadgetGuy, Apple / úprava redakcie

Okrem toho Apple údajne začalo pracovať aj na úplne novom modeli iMacu s displejom väčším ako 30″. Toto zariadenie by tak malo nahradiť niekdajší iMac, ktorý ešte pred pár rokmi operoval s čipom od spoločnosti Intel.

Naprázdno neobíde ani ponuka iPadov, keďže Apple na rok 2024 plánuje modernizovaný iPad Air, ktorý nahradí existujúce zariadenie založené na čipe Apple Silicon M1, a dva nové iPady Pro s displejmi OLED.

Ktoré z plánovaných Apple zariadení by urobilo radosť práve vám? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov pod článkom.

Prečítajte si tiež  Kedy príde iPhone SE 4. generácie? Táto informácia vás nepoteší

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -