Inteligentné hodinky Apple Watch majú pravidelné aktualizácie a jedna z nich sa vyskytla aj včera večer. Používatelia sa dočkali po dlhšom beta testovaní verzie watchOS 6.1.2. To čo prináša a prečo by ste si ju mali nainštalovať vám prezradíme v tomto článku.

Apple vydalo watchOS 6.1.2. Pozrite sa, čo je nové.

Jablková spoločnosť je ohľadom novej aktualizácie watchOS 6.1.2 relatívne záhadná. Dôvod je ten, že k novinke pripísala len veľmi stručnú informáciu. Tvrdí, že aktualizácia prináša dôležité prvky zabezpečenia. Preto by ste si ju mali okamžite nainštalovať. Zároveň však opravuje aj chyby z minulosti, ktorými trpela predošlá verzia tohto operačného systému.

V zásade môžeme povedať, že sa tu nič veľké neudialo. Apple Watch týmto updatom nezískali žiadne nové, užitočné funkcie. Aj to je dôvod, prečo je toto vylepšenie len také nenáročné na kapacitu zariadenia.

Na zariadeniach si vypýta približne 100 mb miesta. Pokiaľ si ho chcete nainštalovať, môžete to urobiť cez výzvu, ktorú vám hodinky Apple Watch v priebehu dňa ukážu. Rovnako tak to však môžete urobiť aj cez aplikáciu v iPhone. Stačí ak ju otvoríte, vyberiete položku Všeobecné> Aktualizácie Softvéru a povolíte ju.

Apple vydalo watchOS 6.1.2. Pozrite sa, čo je nové.
Apple vydalo watchOS 6.1.2. Pozrite sa, čo je nové.

Na to, aby celý proces prebehol, bude musieť byť toto zariadenie pripojenie k nabíjačke a v blízkostí iPhonu (Wi-Fi). Odporúčame vám aktualizáciu inštalovať v noci, kedy hodinky nebudete potrebovať. Apple koniec koncov aj takúto možnosť už dlhšiu dobu ponúka.

Stačí si ju pri nastavovaní zvoliť a už nemusíte vôbec nič riešiť. Tak čo, už máte nainštalovanú aktualizáciu WatchOS 6.1.2? Pocítili ste nejaké zmeny alebo je to podľa vás úplne to isté? Napíšte nám do komentára…

Apple vydalo watchOS 6.1.2. Pozrite sa, čo je nové.
Apple vydalo watchOS 6.1.2. Pozrite sa, čo je nové.
Prečítajte si tiež  Spoločnosť Samsung sťahuje trhový podiel Apple Watch. Pozrite sa o koľko
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here