V Cupertine sa už pripravujú na ďalšiu konferenciu, ktorá by mohla byť v marci tohto roka. Na konci roka 2019 sme vás informovali o tom, že hodinky Apple Watch Series 5 možno prídu aj vo verzii PRODUCT (RED). Teraz to vyzerá tak, že budú predstavené už za dva mesiace.

V marci 2020 by sme sa mohli dočkať Apple Watch Series 5 PRODUCT (RED).

Inteligentné hodinky Apple Watch si dnes môžete zakúpiť v niekoľkých verziách. U nás na Slovensku sú však v súčasnosti dostupné len v hliníkovom prevedení. Samozrejmosťou je potom možnosť výberu hneď z niekoľkých farieb (a obrovského množstva remienkov). K dispozícii sú tieto 3 prevedenia:

- Reklama -
  • Space Gray
  • Silver
  • Gold

Už onedlho tu ale môže pribudnúť ďalšie. Červená farba. Možno sa jedná o trochu netradičnú verziu, ale každý kto má nejaký červený produkt od Apple asi vie, že výťažok z predaja putuje na dobrú vec organizácii (RED).

Tá dlhodobo bojuje vo svete voči zákernému ochoreniu HIV/AIDS a pomáha tým, ktorí sú nakazení. Spolupráca trvá už roky. Po prvýkrát sa objavila ešte v roku 2006. Do minulého roka (aj to nie dokonca) bolo známe, že Apple prispelo už 220 miliónov amerických dolárov. Jedná sa o jedného z najväčších podporovateľov tejto organizácie.

V súčasnej dobe vo veľkom pokračuje a predstavuje stále nové a nové produkty, ktoré sú dostupné v tejto farbe (napríklad iPhone 11). Pri Apple Watch ste si doteraz mohli kúpiť iba červený náramok PRODUCT (RED). Všetko by sa ale mohlo zmeniť už v marci.

Apple daroval 220 miliónov dolárov na boj proti AIDS ku dnešnému dňu
Apple daroval 220 miliónov dolárov na boj proti AIDS ku dnešnému dňu – svetapple.sk

Červené Apple Watch Series 5 ale aj iPhone SE 2/ 9

Dnes sa na internete objavili informácie o tom, kedy by sme sa nových Apple Watch v červenej mohli konečne dočkať. Apple niekedy predstavuje PRODUCT (RED) zariadenia neskôr ako bežné verzie. Dôvod je ten, aby oživilo po pár mesiacoch ponuku na trhu. V tomto prípade to bude dávať zmysel, pretože Apple Watch Series 5 budú k dispozícií presne po pol roku (uvedené na trh v septembri 2010)

Červené hodinky by mohli byť teda elegantné a veľmi pekné. Navyše prídu po boku iPhonu SE 2/ 9, ktorý bude mať tak isto k dispozícii aj túto verziu. Pokiaľ teda budete mať záujem o toto zariadenie, sledujte nás aj naďalej.

Presnejšie informácie budeme ešte aktualizovať. Každopádne zatiaľ všetko nasvedčuje marcu a Apple nemá dôvod predstaviť ich inokedy. Počas Kenyote bude na verziu PRODUCT (RED) kladená omnoho väčšia pozornosť ako keby boli predstavené potichu zaradením do predaja ako nový produkt. Kto do nich teda pôjde?

V marci 2020 by sme sa mohli dočkať Apple Watch Series 5 PRODUCT (RED).
V marci 2020 by sme sa mohli dočkať Apple Watch Series 5 PRODUCT (RED).
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.